Müügitingimused

Avaleht / Müügitingimused

Toote ja teenuse müüja Kardinapoisid (edaspidi pood) omanik on Kardinapoisid OÜ (registrikood 16887933), asukohaga Sõpruse pst 167 – 41, Tallinn.

Müügilepingu kehtivus, toote- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad poest toodete ja teenuse ostmisel.

Toodete ja teenuste hinnad on märgitud hinnapakkumistesse, mis edastatakse kliendile e-posti teel. Kõik kaupade ja teenuste hinnad on eurodes.

Teave toodete kohta on esitatud poes vahetult toodete kategooriate juures.

Tellimuse vormistamine

Toote või teenuse tellimuseks tuleb täita nõutud andmeväljad. Seejärel tehakse hinnapakkumine, mille kinnitamisel edastatakse ostjale arve, mis tuleb ostjal tasuda ettenähtud tähtpäevaks.

Kui tellitud toodet ei ole võimalik tarnida seoses toote lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Kohaletoimetamine

Toodet saadetakse järgmistesse riikidesse: Euroopa liidu riikidele.

Toote kättesaamiseks on ostjal järgnevad valikud: Omniva, DPD, SmartPost vms pakiautomaadid või kullerteenus.

Toote saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud hinnapakkumises.

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 14 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest. Väljaspool Eestit toimub kohaletoimetamine 31 kalendripäeva jooksul.

Erandlikel juhtumitel on õigus toode kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.

Taganemisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus poest sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul, juhul kui toote mõõtmisteenust on pakkunud pood.

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud toodet kasutada muul viisil kui on vajalik toote olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud toote testimiseks füüsilises poes.

Kui toodet on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik toote olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Poel õigus mitte tagastada tasu vastavalt toote väärtuse vähenemisele.

Toote tagastamiseks tuleb esitada toote ostmisest taganemise avaldus, esitada vabasvormis, kus tuleks paari lausega ära kirjeldada, miks toode tagastatakse ning saata see e-posti aadressile info@kardinapoisid.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

Toote tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv toode ei vasta tellitule (nt vale või defektiga toode).

Ostja peab toote tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul toote üle andnud toote vedajale.

Pood tagastab tagastatava toote kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

Pood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud.

Pretensiooni esitamise õigus

Pood vastutab ostjale müüdud toote lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest 1 aasta jooksul alates toote üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on poe kohustus.

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt ühe kuu jooksul poe poole, saates e-kirja aadressile info@kardinapoisid.ee või helistada telefonil: 37253006855.

Pood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast toote üleandmist ostjale.

Kui poest ostetud tootel on puudused, mille eest pood vastutab, parandab või asendab pood puudusega toote. Kui toode ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab pood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

Pood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Pood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Pood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada toode.

Pood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Poe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@kardinapoisid.ee või helistada telefonil: 37253006855

Kui ostja ja Pood ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Poe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

KARDINAPOISID

SAADA PÄRING