Putukavõrgud

Putukavõrk on lihtsaim lahendus hoida tüütud satikad suvel toast väljas.

Tänu moodsatele tehnoloogiatele ei pea putukavõrk olema enam klassikaline fikseeritud raamiga retro toode, vaid näiteks stiilne küljele volditav lükand või hoopiski ruloo baasil. Tava PVC võrkudele lisaks on meie valikus ka lemmiklooma kindel alumiiniumvõrk.

 

Putukavõrk on valmistatud alumiiniumraamile kinnitatud võrgust, mis paigaldatakse aknale, seinale või süvendisse. Vastupidav konstruktsioon tagab toote pika eluea. Ekraani saab hõlpsasti ise paigaldada pöördekinnitite abil, tänu millele saab ekraani kiiresti aknaraamile paigaldada või eemaldada.

Putukavõrgu uksed on väga populaarsed lahendused rõduakendele. Ergonoomiline tugevdusriba, mis on ühtlasi käepidemeks, on väga praktiline. Paigaldamise lihtsustamiseks saab seda täiendavalt raamida. Ekraan paigaldatakse ukse süvendisse.

Tõmmatavad putukavõrgud on uuenduslikud tooted, mis paigaldatakse akna- ja uksesügavustesse ning raamidesse. Ekraan paigaldatakse kassetti, milles asub võrk. Kassett on varustatud vedruga, tänu millele saab võrku paigaldada vertikaalselt. Välja rullimisel haakub võrk konksuriba või juhtide sees asuvate kinnitusdetailidega. See süsteem sobib ideaalselt katuseakende jaoks.

konsultatsioon | konsulteerima

Konsulteerime

Pea nõu spetsialistiga

mõõdistamine | mõõdistus

Mõõdistame

Tuleme ja aitame mõõdistada

paigaldamine | paigaldus

Paigaldame

Kvaliteedi tagamiseks, teeme paigaldust

SAADA PÄRING

KARDINAPOISID OÜ

KARDINAPOISID

SAADA PÄRING