Turvakardinad

Turvakardin on ruloo tüüpi alumiiniumist toode hoidmaks eemal sissetungijad ja/või reguleerimaks ruumi sisest temperatuuri.

Turvakardin on tugeva alumiinium konstruktsiooniga toode mida kasutatakse Baltimaades peamiselt sissetungijate eemal hoidmiseks. Hispaanias ja Itaalias on ta aga väga levinud kodudes siseruumide temperatuuri all hoidmisel. Turvarulood ja turvakardinat on mitmet tüüpi olenevalt mis saab olema tema eesmärk. Parima lahenduse leidmiseks konsulteeri meie spetsialistiga.

Turvakardin on tugev alumiiniumkonstruktsioon, mida kasutatakse peamiselt Balti riikides sissetungijate heidutamiseks. Huvitaval kombel on see Hispaanias ja Itaalias saavutanud laialdase populaarsuse kodude sisetemperatuuri säilitamiseks. Turvarulood ja -kardinad on eri tüüpi, igaüks neist on kohandatud konkreetsetele eesmärkidele. Need mitmekülgsed tooted pakuvad lahendusi nii võimalike sissemurdmiste eest kaitsmiseks kui ka sisekliima optimeerimiseks.

Parima lahenduse leidmiseks konsulteeri meie spetsialistiga. Meie spetsialistide asjatundlikkus tagab, et valite õige turvakardinatüübi, olenemata sellest, kas peate esmatähtsaks kodu turvalisust või otsite kliimakontrolli eeliseid. 

konsultatsioon | konsulteerima

Konsulteerime

Pea nõu spetsialistiga

mõõdistamine | mõõdistus

Mõõdistame

Tuleme ja aitame mõõdistada

paigaldamine | paigaldus

Paigaldame

Kvaliteedi tagamiseks, teeme paigaldust

SAADA PÄRING

KARDINAPOISID OÜ

KARDINAPOISID

SAADA PÄRING